Mateusz Loskot :: hacking on, working out, living up

Jesteś prawie średnio szary

08 Nov 2005 | mloskot

No kruca fuks ładnie, no pięknie jak jasna…taki klops na poczÄ tek dnia! Nikt mnie nie lubi :-(

Wynik: 65 % w skali cyprysa Ale prawie robi róşnice…. Jest jeszcze nikłe światełko w tunelu. Jest dla Ciebie szansa by być bardziej lubianym. Pracuj nad sobÄ , staraj się być bardziej szary, a kto wie !? MoĹźe niedługo zasłuĹźysz na 80% w skali cyprysa!? Na razie nie ciesz się za bardzo. Jesteś na tyle mało szary, Ĺźe jeszcze nie fajny, i na tyle mało indywidualny, Ĺźe nie uda Ci sie nikogo tym zainteresować

Test Cyprysa

Czego moĹźna dowiedzieć się z wykresu Na wykresie oznaczono szare pole. Dla kaĹźdego pytania wyznaczono najpopularniejszÄ odpowiedĹş i przypisano jej procentowÄ częstość występywania. Następnie posortowano pytania po tej wartości. Dlatego wykres przedstawia takie schodki w dół. Na ten wykres naniesiono linię Twoich odpowiedzi na test. Wzorcowo linia powinna przechodzić po zboczu tych schodkĂłw (oznacza to wynik 100%). Jeśli linia przechodzi w jakiś miejscach poniĹźej gĂłrnej granicy, oznacza to Ĺźe w tych miejscach sÄ rozbieĹźności pomiedzy Twoimi odpowiedziami, a najczęstszymi odpowiedziami. Jeśli linia odbiega od średniej na poczÄ tku - znaczy to, Ĺźe jesteś ekscentryczny w najbardziej oczywistych pytaniach, jeśli na końcu oznacza to, Ĺźe masz odmienne zdanie tam gdzie wiele ludzi róşnie odpowiadało.

Na Test Cyprysa wpadłem na blogu siweq’a no i sprĂłbowałem :-) A teraz mam dwa wyjścia, albo szarpnę sznur i popędzę w las, albo - jak radzi powyĹźszy wynik testu opracowanego przez Pana Krzysztofa Dorosz - trzeba się zawęźbrać i popracować nad opornym materiałem własnego charakteru. Nic to, jak przez dłuĹźszy czas nic tu nie napiszę to znaczy jedno z dwojga powyĹźszego.

Fork me on GitHub